Wakacje są już tylko wspomnieniem? Nic bardziej mylnego! Wprawdzie nastała już kalendarzowa jesień, zatem oficjalnie możemy pożegnać sezon wakacyjny a przygotowywać się na dłuższe, nieco chłodniejsze wieczory. Co zrobić, aby wakacje nie były tylko wspomnieniem, który z czasem będzie coraz bardziej odległym? Oczywiście możemy wywołać wszystkie zdjęcia, a następnie ułożyć je w albumach. Jednak często stoją one na regałach i z czasem coraz rzadziej po nie sięgamy. Dlatego też najlepszą opcją (oczywiście według nas) będzie ozdobienie ścian mieszkania pięknymi, nietuzinkowymi fotografiami przypominających nam wspaniałe, letnie wojaże.

 


źródło: Pinterest

 

Możliwości jest wiele. Możemy zaszaleć i wydrukować własną fototapetę, która następnie wypełni nam ściany salonów, czy też sypialń (więcej o fototapetach pisaliśmy na naszym blogu „Fototapeta, czyli koniec z nudą na ścianie” – przeczytaj!).

 

 

Oprócz fototapety, obok której niewątpliwie trudno przejść obojętnie, ciekawym pomysłem będzie także wydrukowanie swoich zdjęć na płótnie canvas, a następnie naciągnięcie wydruku na drewniane ramy tworząc piękny obraz. Takie rozwiązanie będzie idealne nie tylko dla fotografii z wakacji. Wydrukować można także zdjęcia ślubne, rodzinne czy każde inne przywołujące miłe wspomnienia.

 

 

A co, jeśli nie jesteśmy w stanie wybrać jednego zdjęcia aby stworzyć z niego oryginalny obraz na ścianie? Na to także posiadamy gotowe rozwiązanie. W naszej ofercie znaleźć można druk plakatów na wysokiej jakości papierze plakatowym. Dzięki niemu kolory wyglądają pięknie, są nasycone a całość prezentuje się perfekcyjnie. Wydruk na papierze możemy wtedy umieścić w ramce, tudzież w antyramie i według uznania wymieniać – tak by móc nacieszyć się kilkoma zdjęciami, bez konieczności decydowania się tylko na jedno ujęcie.

 

Kolejną opcją jest wykonanie tablicy, którą także można bez problemu umieścić na ścianie bądź postawić w dowolnie wybranym miejscu naszego mieszkania. Ową tablicę możemy wykonać z PCV 2 mm, 3 mm, 5 mm lub 10 mm, przy czym im grubsza, tym ciekawszy efekt finalny.

 

W sklepach możemy znaleźć mnóstwo gotowych wydruków i obrazów, którymi możemy ozdobić nasze pomieszczenia.
Jednak dlaczego nie postawić na oryginalność i personalizację?
Zamiast przeglądać albumy i wspominać miłe czasy, możemy mieć je na ścianie – i to w naprawdę dużym formacie :)

 

Jeżeli potrzebujesz fachowego doradztwa gdyż nie jesteś pewien, która z opcji najlepiej sprawdzi się w twoich wnętrzach – zachęcamy do kontaktu.