Jesteśmy dystrybutorem gadżetów reklamowych z najpopularniejszych katalogów: Blue Collection, Voyager, M-Collection, a także galanterii skórzanej, elektroniki reklamowej (pendrive, powerbank), kalendarzy książkowych i ściennych.

Wszystkie artykuły są znakowane przez nas na miejscu, co skraca czas produkcji i umożliwia realizacje pojedynczych wzorów.

Ponadto produkujemy artykuły z filcu, które wykonujemy wg indywidualnych projektów.

Gadżety reklamowe firmowe Opole

Gadżety firmowe – dlaczego warto na nie postawić?

Nie do dziś wiadomo, że odpowiednio wykonana kampania reklamowa może sprawić, iż firma zyska klientów. Nie trzeba wcale dużych nakładów finansowych, by zyskać dobry efekt. Świetnym wyborem są bowiem gadżety firmowe. Dzięki nim można zyskać większą rozpoznawalność firmy, ale też zwiększyć zasięgi. Firmowe gadżety sprawiają, że dystans pomiędzy firmą, a potencjalnym klientem się zmniejsza i łatwiej nawiązać porozumienie, które może skutkować zyskaniem nowego i to stałego klienta. Gadżety firmowe można rozdawać podczas targów biznesowych ale mogą być też upominkiem czy gratisem do zakupu danej rzeczy, czy po skorzystaniu z usług Państwa firmy. Jedno jest pewne zalet gadżetów reklamowych dla firm jest niezwykle dużo. Zyskuje się również większą rozpoznawalność, co szczególnie duże znaczenie dla nowych działalności. Ale i te, które działają już na rynku od dłuższego czasu mogą ugruntować swoją pozycję. Jednocześnie gadżety reklamowe, takie jak wizytowniki czy zegary bądź notatniki, mogą być fajnymi upominkami dla pracowników. Warto oczywiście umieścić na nich grawer z nazwą firmy. Można też wybrać gadżety filcowe, które uznawane są za ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. Szeroki wybór sprawia, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Dzięki gadżetom reklamowym można przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową, ale też stworzyć przyjemniejszą atmosferę w pracy.

Gadżety reklamowe z Opola- stwórz prestiż firmy

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór gadżetów reklamowych. Dzięki nim można zdobyć nowych klientów, ale też zyskać stałych odbiorców usług. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie gadżety firmowe nie są pospolite. Proponujemy naprawdę ciekawe upominki choćby w formie etui na smartfona czy wizytówki z filcu. Wszystkie modele wykonane są bardzo starannie, z naciskiem na każdy nawet najmniejszy szczegół. Możemy jest spersonalizować, ale też umieścić na nim wybrane grafiki czy grawery. Dzięki temu zyskają Państwo niezwykle skuteczne firmowe gadżety. I w ten prosty sposób stworzą prestiż własnej firmy, ale zwiększą też jej rozpoznawalność. Wszystkie grawery czy nadruki możemy wykonać według Państwa pomysłów, ale chętne także pomożemy i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu efekt marketingowy będzie najlepszy. W razie pytań czy też wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. Wszystkie zlecone prace wykonujemy w możliwe najkrótszym czasie. Zawsze też dotrzymujemy terminów i co również istotne nie windujemy cen. Szukając gadżetów reklamowych w Opolu warto skontaktować się z nami i skorzystać naszej oferty.