plotery drukujące drukarnia opole

Drukarnia LR Print Solutions z Opola

DRUKARNIA LR PRINT SOLUTIONS Z OPOLA

Opolska drukarnia LR Print Solutions jest jedną z nielicznych w Opolu o tak bogatej ofercie i parku maszynowym. Oprócz druku wielkoformatowego w naszej ofercie można znaleźć także druk cyfrowy, offsetowy oraz druk flexograficzny. Ponadto jako nieliczne przedsiębiorstwo w całym Opolu oferujemy również cięcie oraz grawerowanie laserowe na różnego rodzaju materiałach, podłożach.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zachęcamy do nawiązania kontaktu. Nasi eksperci pomogą także w wszelkich technicznych sprawach związanych z przygotowaniem plików do druku, sprawdzą je bezpłatnie a także odpowiedzą na wszelkie pytania.
W tym celu także zachęcamy do skontaktowania się z nami.

NASZA MISJA

Naszą podstawową i główną misją jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Osiągamy to poprzez realizację różnorakich projektów, nawet najbardziej skomplikowanych, a także poprzez zapewnienie doradztwa w każdej kwestii, od fazy projektu do ostatecznej realizacji.

PROFESJONALNE ZAPLECZE

Jako nieliczni w województwie opolskim posiadamy tak unowocześniony park maszynowy, w którego w skład wchodzą wszystkie niezbędne maszyny poligraficzne. Nasze maszyny i urządzenia są urządzeniami renomowanych producentów (tj. Mimaki, Roland, Summa). Jednak nie tylko nasz park maszynowy przyczynia się do zapewnienia jakości na najwyższym poziomie. Także nasze długoletnie doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie całego naszego zespołu przyczyniają się do osiągnięcia najwyższej jakości produktów i usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Pracujemy wyłącznie na firmowych materiałach, głównie Oracal, Avery i 3M.

NASZA OFERTA

Nasza oferta znacząco wykracza poza druk cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy oraz flexodruk. Oprócz druku oferujemy też inne usługi, takie jak cięcie i grawerowanie laserowe, gięcie tworzyw sztucznych, realizację różnych form reklamy – od znakowania długopisów, na druku bilbordów kończąc. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego drukarni oraz do nawiązania kontaktu. Będzie nam niezmiernie miło rozpocząć współpracę.

PROFESJONALNE ZAPLECZE. NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EFEKTY.

MIMAKI

PLOTER DRUKUJĄCY MIMAKI JV-33

Mild-solventowy ploter drukujący w technologii zmiennej kropli z maksymalną rozdzielczością 1440 dpi, gwarantujący fotograficzną jakość prac. Stosowany do druku folii, OWV, banerów, roll up’ów, plakatów itp.

ROLAND

PLOTER DRUKUJĄCY ROLAND SOLJET PRO 4 XF640

Połączenie najwyższej jakości druku z szybkością i wydajnością pracy. Najnowsza technologia pracy głowic umożliwia druk z szybkością do 102 m2/h. Stosowany do druku folii, OWV, banerów, roll up’ów, plakatów itp.

KALA MISTRAL

LAMINATOR

Najwyższej jakości, profesjonalny laminator wielkoformatowy o max szerokości laminowania 2,1m. Przeznaczony jest do zabezpieczania wydruków oraz nadawania im estetycznego, niepowtarzalnego wyglądu.

PÓŁAUTOMAT  DO SITODRUKU

MAKSYMALNY FORMAT 100 x 70 CM

Półautomat do druku farbami rozpuszczalnikowymi i UV. Stabilna konstrukcja oraz pneumatyczny docisk rakla gwarantuje wysoką powtarzalność nadruków. Stosowany do druku na folii, papierze, kartonie, płytach MDF, drewnie, tkaninach itp.

ROLLSROLLER

INNOWACYJNY, PŁASKI APLIKATOR STOŁOWY

Idealne rozwiązanie do aplikacji samoprzylepnych materiałów na PCV, plexi, dibond, szkło, płyty meblowe, elementy ekspozytorów. Pneumatycznie dociskany wałek gwarantuje oklejanie w 100% wolne od pęcherzyków i zagnieceń.

LASER CO2 90×120

PLOTER LASEROWY CO2

Ploter służący do cięcia i grawerowania w szerokim zakresie materiałów: plexi, drewno, kamień, anodowane aluminium, laminaty grawerskie, szkło itp. Duże pole robocze oraz szybkość pracy umożliwiają realizację najbardziej wymagających zleceń.

SUMMA

PLOTER TNĄCY

Ploter tnący o szerokości roboczej 1370 mm, z systemem pozycjonowania OPOS X, który pozwala na odczyt znaczników nadrukowanych do konturowego wycinania. Perfekcyjne narzędzie do cięcia nawet najgrubszej folii oraz wszelkiego rodzaju naklejek i nalepek.

GILOTYNA

MAXIMA 115

Gilotyna do przekrawania papieru, kartonu, tektury, folii, o szerokości roboczej 1150 mm.
Hydrauliczny docisk, noże ze stali szybkotnącej HSS oraz komputerowo sterowany posuw grzebienia gwarantuje powtarzalność oraz precyzję każdego cięcia.

OSPRZĘT

PRODUKTY DOPRACOWANE POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Giętarka do tworzyw sztucznych, zgrzewarka do banerów, oczkarka, trymer wielkoformatowy, bigówka, falcerka, wiertarka do papieru, to tylko niektóre posiadane przez nas urządzenia, służące do obróbki końcowej. Przywiązujemy dużą wagę do detali, tak aby oferowane produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

“Dobra reklama to taka, która sprzedaje produkty, nie zwracając na siebie uwagi.”

David Ogilvy

INTERESUJESZ SIĘ DRUKIEM? DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

Uszlachetnienia, czyli jak dodać zwykłym wydrukom charakteru

Wrzesień 29th, 2020|Możliwość komentowania Uszlachetnienia, czyli jak dodać zwykłym wydrukom charakteru została wyłączona

W ofertach wielu drukarni internetowych zamawiając druk chociażby wizytówek lub ulotek spotkać się można z pojęciem uszlachetniania. Czym jest [...]

  • drukarnia opole zasady bezpieczenstwa koronawirus

Koronawirus – zadbaj o druk materiałów informacyjnych i ostrzegawczych, a także zabezpiecz swoich pracowników i klientów.

Wrzesień 25th, 2020|Możliwość komentowania Koronawirus – zadbaj o druk materiałów informacyjnych i ostrzegawczych, a także zabezpiecz swoich pracowników i klientów. została wyłączona

Nic nie wskazuje na to aby panująca pandemia koronawirusa miała się szybko zakończyć. Aktualna sytuacja wymusiła potrzebę edukacji społeczeństwa dotyczącą [...]

Twoje zdjęcia z wakacji (i nie tylko) na ścianie

Wrzesień 24th, 2020|Możliwość komentowania Twoje zdjęcia z wakacji (i nie tylko) na ścianie została wyłączona

Wakacje są już tylko wspomnieniem? Nic bardziej mylnego! Wprawdzie nastała już kalendarzowa jesień, zatem oficjalnie możemy pożegnać sezon wakacyjny [...]

drupa 2016 – relacja z targów

Wrzesień 1st, 2016|Możliwość komentowania drupa 2016 – relacja z targów została wyłączona

Z każdą kolejną edycją targów drupa, organizatorzy stają przed wyzwaniem stworzenia myśli przewodniej imprezy, która zepnie klamrą wszystkie nowości, [...]

PRZYKŁADOWE REALIZACJE