Nic nie wskazuje na to aby panująca pandemia koronawirusa miała się szybko zakończyć. Aktualna sytuacja wymusiła potrzebę edukacji społeczeństwa dotyczącą prawidłowych, obowiązujących procedur i postępowania. Zalecenia zmieniają się z tygodnia na tydzień co wymusza bieżącą aktualizację materiałów ostrzegawczych i informacyjnych w przestrzeni publicznej. Jeżeli zastanawiasz się co będzie najlepszym rozwiązaniem, dedykowanym do charakteru twojej działalności, zapoznaj się z poniższym zestawieniem.

Plakaty ostrzegawcze

Wszystkie informacje dotyczące pandemii powinny być dobrze wyeksponowane i widoczne. Plakaty ostrzegawcze są idealnym rozwiązaniem do przestrzeni publicznych np. w obiektach handlowych, instytucjach, placówkach ochrony zdrowia czy na dworcach i przystankach. Oferujemy wysokiej jakości druk plakatów w krótkim czasie realizacji zamówień. Większość plakatów ostrzegawczych drukujemy jako wydruki solwentowe, dzięki czemu mogą być gotowe nawet tego samego dnia – szybkość dostosowania do zmieniającej się sytuacji jest najważniejsza.

 

drukarnia opole zasady bezpieczenstwa koronawirus

 

Ulotki informacyjne

Prowadząc swój własny biznes typu sklep, gastronomia, czy oferując jedzenie z dostawą możesz zamówić ulotki ostrzegawcze opisujące procedury postępowania w razie podejrzenia zakażenia lub np. instrukcję prawidłowego mycia rąk. W ten sposób reklamujesz swój biznes, a dodatkowo promujesz bezpieczne zachowania oraz budujesz świadomość marki jako dbającej bezpieczeństwo klientów. Oferujemy wiele rodzajów papieru, formatów i możliwości wykończenia, a wszystkie ulotki drukujemy w naszej drukarni w Opolu, co przyśpiesza termin ich wykonania.

 

 

drukarnia opole plakaty ostrzegawcze koronawirus

 

Nalepki z folii easy-dot

Naklejki easy dot są prawdziwą nowością, a każdy kto z nich korzystał jest pod wrażeniem łatwości pracy z tą folią. Easy dot do naklejki z wybiórczym klejem, dzięki czemu możemy je wielokrotnie odklejać i naklejać w celu dokładnego umiejscowienia, a co najważniejsze, przy ich naklejaniu nie powstają bąble powietrza zamknięte pod folią. Podobnie proste jest usuwanie folii, po zerwaniu nie zostaje klej na powierzchni, więc odpada nam pracochłonne czyszczenie. Nieważne czy mamy do czynienia z małą instrukcją lub oklejamy całą witrynę o powierzchni kilku metrów kwadratowych – teraz nawet osoby niedoświadczone mogą aplikować naklejki jak prawdziwi zawodowcy! Jeżeli chcesz aby materiały informacyjne COVID wyglądały profesjonalnie a jednocześnie zamierzasz je samodzielnie naklejać, to folia easy dot jest doskonałym rozwiązaniem dla twojego biznesu.

 

drukarnia opole zachowaj odstep koronawirus

 

drukarnia opole folia easy dot koronawirus

 

Nalepki z laminatem podłogowym – wspieranie zachowania dystansu społecznego

Jeżeli chcesz oznakować ciągi komunikacyjne, kierunek ruchu klientów, minimalny dystans między oczekującymi klientami to idealnym rozwiązaniem są naklejki podłogowe. W procesie produkcji naklejki zabezpieczamy grubą warstwą laminatu podłogowego, dzięki czemu stają się antypoślizgowe, a zatem bezpieczne do użytkowania a także odporne na mycie podłóg detergentami, ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Kształt i wielkość nalepek dostosowujemy każdorazowo do potrzeb naszych klientów a ich aplikacja na powierzchni jest prosta i może być wykonana przez osobę niedoświadczoną.

 

drukarnia opole naklejki podlogowe koronawirus

 

drukarnia opole nalepki z laminatem podłogowym

 

drukarnia opole naklejki podlogowe koronawirus

 

Przesłony z plexi

Osłony na biurka, lady i stanowiska pracy to bardzo ważny element profilaktyki antywirusowej. Przeźroczysta płyta z plexi nie utrudnia w żaden sposób kontaktu wzrokowego, jest natomiast doskonałą barierą dla aerozolu pochodzącego z dróg oddechowych. Jeżeli firma czy urząd nie może świadczyć usług zdalnie, przesłona z plexi jest podstawowa forma zabezpieczenia klientów i pracowników przed patogenami. Osłony wykonujemy na miejscu w naszej drukarni w Opolu, dzięki czemu możemy je dostosować do wymogów zamawiającego. Przesłony mogą być stojące samodzielnie, wiszące, wkomponowane w istniejącą zabudowę meblową oraz mieć wycięte otwory do przekazywania dokumentów, czytnika kart płatniczych, kluczy, recept – na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojej branży i charakteru działalności.

 

drukarnia opole przesłona z plexi koronawirus

 

W niepewnych czasach postaw solidnego dostawcę – wspieraj lokalny biznes

Naszą misją jest szybkość, niezawodność oraz konkurencyjne ceny. Nie eksperymentuj z przypadkowymi dostawcami, zamawiając materiały w naszej opolskiej drukarni nie ponosisz kosztów dostawy, masz z nami stały kontakt, możesz aktywnie uczestniczyć w procesie projektowania i widzieć postępy prac a co najważniejsze wspierasz lokalny rynek pracy. Trzymajmy się razem!