Opole drukarnia LR Print SolutionsNie masz pomysłu w jaki sposób nadać charakteru swojemu wnętrzu, męczy Cię patrzenie na puste ściany. Czas, aby je trochę podrasować, czyli spersonalizować. Najprostszy sposób to zawieszenie ramek ze zdjęciami. Jeśli wydaje Ci się to trochę zbyt banalne, zawsze możesz zainwestować w dzieła sztuki, ale z kolei ten pomysł może okazać się zbyt kosztowny.
A zatem, aby zachować piękne wspomnienia, ożywić ściany i przy okazji nie zbankrutować – rozwiązaniem jest canvas, czyli wybrane przez Ciebie zdjęcia wydrukowane na płótnie malarskim, które wyglądają jak prawdziwe arcydzieła.
Kilka formatów, które znajdziesz na naszej stronie (https://lrps.pl/portfolio-items/obrazy-canvas/) pozwala na tworzenie oryginalnych kolaży na ścianie. Wykonane w tej technice obrazy, mają zadrukowane boki, przez co nie wymagają dodatkowej oprawy i jednocześnie tworzą ciekawy efekt 3D. Wystarczy trochę wyobraźni i będziecie w stanie stworzyć unikalny wzór na ścianie.
Canvas rewelacyjnie ożywia wnętrza lokali usługowych: zakładów fryzjerskich, gabinetów lekarskich, kosmetycznych, pokoi dziecięcych (udekorowanych ulubionymi bohaterami z kreskówek).
Canvas to również świetny pomysł na prezent. Dzień Kobiet, urodziny, rocznica ślubu to idealne okazje, aby obdarować bliskich tak wyjątkowym prezentem.
Aby przekonać się jak canvas prezentuje się na ścianie, oto  kilka przykładowych realizacji: