Materiały oraz produkty reklamowe Opole

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga zadbania o odpowiednią promocję usług. Obok form reklamy e-commerce ciągle popularne i niezbędne w skutecznych działaniach marketingowych są tradycyjne produkty reklamowe. W ofercie drukarni LR Print Solutions z Opola znajdą Państwo szeroki wybór materiałów reklamowych.

Promocja nowej i istniejącej firmy wśród klientów – zadbanie o materiały reklamowe pozwala dać się zauważyć

 

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają Państwo działalność gospodarczą, czy są już na rynku od pewnego czasu, zabieganie o klientów musi być stałym działaniem. W końcu marketing nie znosi próżni, to znaczy, że jeśli zaniecha się działań, ktoś inny na tym skorzysta. Warto zatem zadbać o dobre ulotki czy plakaty reklamowe. Bez wątpienia jedne, jak i drugie powinny być przemyślane i przyciągać uwagę potencjalnych klientów. Pomożemy Państwu na etapie ich projektowania, posłużymy radą, ale przede wszystkim zajmiemy się stroną praktyczną, czyli zadbamy o jak najlepszą jakość tych materiałów reklamowych, czytelne rozmieszczenie treści, zawarcie nazwy firmy i logotypu według Państwa wytycznych.

Reklama w miejscu prowadzenia działalności – z naklejkami, reklamami na foliach, roll upami i innymi produktami reklamowymi

Niezwykle istotne znaczenie w działaniach marketingowych ma zadbanie o identyfikację wizualną. Istotne znaczenie, by logotyp niezależnie od wielkości nie różnił się na poszczególnych nośnikach reklamy i jego poszczególne elementy miały takie same proporcje i kolory. Przy wydruku naklejek reklamowych, reklamy na foliach, roll upach i innych materiałach reklamowych dbamy o najwyższą jakość i czytelność reklamy. Stosujemy przy tym druk cyfrowy, fleksograficzny, offsetowy i wielkoformatowy. Druk cyfrowy i offsetowy doskonale sprawdza się na materiałach papierowych, a ten drugi stosujemy przy dużych nakładach materiałów reklamowych. Z kolei druk fleksograficzny świetnie nadaje się do wyrazistego wydruku na opakowaniach, ale i materiałach typu clear takich jak folie. Przy reklamie własnej działalności w siedzibie firmy i tuż obok wejścia warto stosować roll upy czy też tabliczki grawerowane. Na szybach samochodów firmowych, ale i witrynach świetnie sprawdzają się folie OWV, czyli widoczne tylko od strony obserwatora. Takie produkty reklamowe pozwolą zadbać o odpowiednią identyfikację wizualną i wypromowanie firmy.

Wydruki wielkoformatowe najwyższej jakości

Dzięki szerokiej ofercie materiałów reklamowych z Opola oferowanych przez LR Print Solutions mogą Państwo reklamować swoje usługi także w formie wielkoformatowej. Tu szczególnie polecamy banery, billboardy, a także siatki mesh. Sprawdzą się również tablice reklamowe. W przypadku montażu reklamy wielkoformatowej na ścianie budynku świetnie sprawdzą się wysoce odporne na uszkodzenia i łatwe do montażu na rusztowaniu siatki mesh. Dokładamy wszelkich starań, by produkty reklamowe wielkoformatowe stosowane jako reklama zewnętrzna były trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, zarówno promieniowanie UV, jak i wysoką wilgotność.

Polecamy także materiały reklamowe widoczne na oferowanych produktach, czyli etykietowanie. Do zabezpieczenia świetnie sprawdzą się etykiety z folii plombowej. Z kolei na ubraniach sprawdzą się materiały reklamowe wycinane na ploterze. Rekomendujemy też etykiety niskonakładowe, które świetnie prezentują się na szklanych czy plastikowych butelkach, ale i innych opakowaniach.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu otrzymania wyceny