Wydruk Roll-Up Opole

Bardzo popularne dziś nośniki reklamowe to rollupy. Produkt ten jest bardzo częstym elementem wyposażenia stoiska targowego. Roll-up ustawiony przy alejce zaprasza gości do odwiedzenia ekspozycji wystawienniczej lub informuje o profilu działalności firmy. Może stanowić również ważny element wizualny, pod warunkiem, że projekt graficzny wydruku roll up jest atrakcyjny, dobrze przemyślany i przede wszystkim ma wysoką jakość. Roll up to również idealny nośnik wykorzystywany podczas konferencji, różnego rodzaju eventów i akcji promocyjnych. Nie zawsze mamy możliwość, aby w pełni zaprezentować reklamowany przez nas produkt lub usługę, ze względu na ograniczoną przestrzeń. W takich sytuacjach tego typu wydruki to najlepsze rozwiązanie. Wystarczy dobrze skonstruowany przekaz graficzny, profesjonalna drukarnia roll up, kilka ulotek oraz sprawny promotor, aby przeprowadzić skuteczną akcję marketingową. Warto pamiętać, iż roll up to nie tylko narzędzie stosowane przy okazji jednorazowych promocji, ale również stały element wyposażenia salonów piękności, gabinetów lekarskich, sklepów z niestandardowym asortymentem. Wówczas wydruk roll up pełni głównie funkcję informacyjną, prezentując zakres usług lub precyzując charakter działalności.

Roll up – zastosowanie

Dobrze wykonany rollup jako przenośna powierzchnia reklamowa, jest niezwykle poręczny, dlatego może być wykorzystywany do przeróżnych sytuacjach. Ostatnio coraz częściej tego typu nośniki reklamowe goszczą na imprezach okolicznościowych. Roll up druk z pięknym wizerunkiem Pary Młodej, ustawiony przed wejściem do restauracji, nawiguje i wita gości weselnych. Na kinderbalu czy balu sylwestrowym dopełnia wystrój sali, stanowiąc swego rodzaju dekorację. Roll upy to materiały, które bardzo często można spotkać również w naszej siedzibie firmy w Opolu – to dobry sposób na prezentację oferty.

Roll up – Opole

W naszej drukarni roll up w Opolu wykonujemy zlecenia nawet na pojedyncze sztuki. Roll up jest produktem bardzo szybkim i prostym w montażu. W naszej ofercie mamy następujące formaty do wyboru: 200 x 85 cm, 200 x 100 cm oraz 200 x 120 cm.
Roll up składa się z:
• aluminiowej kasety podpartej dwoma nóżkami,
• listwy zaciskowej górnej,
• słupka aluminiowego podpierającego listwę zaciskową, która „wyciąga” wydruk z kasety i odpowiednio go napina,
• pokrowca z rączką, do którego można schować roll up i w prosty sposób przetransportować,
• wysokiej jakości wydruku na dedykowanym, nieprześwitującym materiale.

Zadruk roll upu odbywa się przy wykorzystaniu technologii UV. Materiałem stosowanym do jego produkcji jest tworzywo Blockout PET, którego ważnym atutem jest brak prześwitów oraz niezawijanie się na brzegach. Dzięki temu rollup jest trwały i wygląda solidnie. Głównym atutem tego produktu reklamowego jest jego poręczność oraz łatwość transportowania. Poprawnie spakowany w pokrowiec zajmuje niewiele miejsca i jest chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Po uzgodnieniu szczegółów i poznaniu Państwa oczekiwań możemy przygotować indywidualny projekt graficzny spełniający wszelkie normy, standardy a przede wszystkim potrzeby zamawiającego. Nasza drukarnia roll up w Opolu przygotuje wydruk do umieszczenia na tym nośniku reklamy dla fiirm, ale i osób indywidualnych. W końcu roll up z drukiem sprawdzi się także przed salą weselną czy miejscem odbywania się imprezy firmowej i może mieć charakter informacyjny. Na takim nośniku można przywitać gości, ale i zapisać główne atrakcje.

roll up Opole

  • Roll-up 85 x 200 cm
  • Roll-up 100 x 200 cm
  • Roll-up 120 x 200 cm
  • Kaseta Standard lub Premium