logoRoll-up, baner, billboard, plakat, canvas, siatka mesh, grawerowanie, znakowanie to pojęcia, które z pewnością słyszycie na co dzień. Ale w sytuacji, gdy pojawia się realna potrzeba przygotowania jakiegoś materiału reklamowego, a możliwości jej realizacji sporo, łatwo się pogubić.

Jak rozeznać się w tym tyglu, jak wybrać najlepszą opcję? Mam nadzieję, że ten blog Wam w tym pomoże. Będę regularnie odkrywać przed Wami tematy z dziedziny druku, znakowania, cięcia, gięcia, grawerowania i realizacji różnych form reklamy, ale również będę starał się Was trochę inspirować. Praktyczne wskazówki będę przeplatał postami o charakterze lifestylowym, czyli luźnym i przyjemnym. Znajdziecie tu również ciekawostki z dziedziny nowych technologii i reklamy, info o aktualnych trendach oraz relacje z międzynarodowych imprez branżowych.

Jeśli macie już jakieś konkretne zapytania, zapraszam na stronę firmy LR Print Solutions (www.lrps.pl), a jeśli potrzebujecie trochę więcej czasu na zastanowienie, zachęcam do śledzenia mojego bloga. Myślę, że już wkrótce znajdziecie tu tematy, które Was zainteresują.