Obrazy Canvas drukowane na płótnie Opole

Zdjęcia wydrukowane na materiale Canvas i dodatkowo naciągnięte na blejtramy są świetnym pomysłem zarówno na ozdobę pomieszczenia, jak i na prezent.
Zaskocz wszystkim jakością i oryginalnym pomysłem na wydruk!

W ofercie drukarni dysponujemy 3 wielkościami blejtram, na które naciągamy gotowy wydruk na Canvasie: 30×40 cm, 40×60 cm oraz 60×80 cm.

Na zamówienie wykonujemy obrazy o innych wymiarach. Zrób komuś niespodziankę i zleć wydruk obrazu Canvas w LR Print Solutions z Opola!

Canvas – obrazy na wytrzymałym płótnie

Canvas to tkanina płócienna, która cechuje się dużą wytrzymałością. Jest wykorzystywana między innymi do budowy namiotów czy żagli. Co jeszcze można powiedzieć o Canvas? Obrazy drukowane na płótnie Canvas charakteryzują się niezwykle żywymi barwami i idealnym odwzorowaniem. Co bardzo istotne taki rodzaj podłoża do druku pozwala na uzyskanie zarówno matowej, jak i błyszczącej powierzchni. Bardzo ważną zaletą Canvas jest odporność na promieniowanie UV. Zatem niezależnie, gdzie zostanie powieszony obraz, kolory pozostaną wyraziste nawet po wielu latach. Jest jeszcze jedna ważna cecha Canvas – obrazy powstają na płótnie ekologicznym, które dodatkowo jest wodoodporne. Mogą zatem upiększyć każde pomieszczenie, począwszy od biura, gabinetu, przez salon, aż na pomieszczeniach sanitarnych kończąc. Takich obrazów nie trzeba oprawiać, bo świetnie się prezentują w minimalistycznej formie.

Dlaczego warto zdecydować się na wydruk Canvas? Obrazy na płótnie ozdobą każdego wnętrza

Rzeczywiście dzięki druku na płótnie Canvas obrazy mogą mieć szerokie spektrum zastosowania. Będą piękną ozdobą mieszkania i świetnie sprawdzą się jako prezent na nowe mieszkanie, czyli parapetówkę, ale i urodziny czy jubileusz. Na płótnie można wydrukować zdjęcie krajobrazowe, portretowe, rodzinne, akty, martwą naturę właściwie wszystko, co przyjdzie do głowy i zostało wcześniej uwiecznione aparatem cyfrowym. Jest wiele powodów, dlaczego warto zdecydować się na wydruk Canvas. Obrazy na płótnie mogą być świetną formą reklamy prowadzonej działalności. Zamiast wieszać antyramy ze zdjęciami pracowników, można wykonać wspólne zdjęcie, a następnie zlecić wydruk na płótnie Cavas. W ten sposób można w nietuzinkowy sposób ozdobić wnętrze biura czy też poczekalni dla klientów, czy pacjentów. Warto podkreślić, że wybór obrazów drukowanych na płótnie Canvas pozwala budować pozytywny wizerunek firmy. Sprawdzą się one jako dekoracje do lokali gastronomicznych, prezentacja portfolio w atelier fotograficznym czy nawet forma przedstawienia plakatów motywacyjnych. Co bardzo istotne w przypadku wyboru wydruku takich obrazów w LR Print Solutions w Opolu można liczyć na najwyższą jakość wykonania, wyrazistość barw i oddanie wszystkich cech fotografii. Nawet na ścianie w łazience można powiesić obrazy drukowane na płótnie Canvas bez obaw, że z czasem taka dekoracja straci swoje walory estetyczne. Świetnie sprawdzi się także jako dekoracja w korytarzu czy przedpokoju, bo wilgoć nie ma na nią wpływu.

canvas Opole

  • płynny laminat lub bez laminatu