Folia ploterowa, wycinanie na ploterze Opole

Folia ploterowa jest kolorową folią samoprzylepną wycinaną na ploterze tnącym. Najczęstsze zastosowanie tego rodzaju folii to reklama wizualna, oklejanie samochodów i innych pojazdów, a także stoisk targowych, witryn sklepowych. Można ją wykorzystać do wykonania różnego rodzaju naklejek i napisów oraz dekoracji wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz folie w palecie barw ORACAL Economy Cal 641. Folie wycinamy w maksymalnej szerokości 137 cm. Dysponujemy dwoma ploterami tnącymi Summa, które gwarantują wysoką dokładność i powtarzalność cięcia. Wyciętą folię możemy dodatkowo obrać, czyli usunąć elementy niepotrzebnej grafiki oraz okleić papierem transportowym aby ułatwić późniejszą aplikację. Wykorzystaj wszechstronne rozwiązania naszej drukarni dla Twojego sukcesu!

Folia ploterowa – dlaczego warto na nią postawić?

Reklama jest dźwignią handlu. Dlatego też trzeba szukać takich rozwiązań, dzięki którym można dotrzeć do większej ilości klientów. Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania. I jednym z nich jest wykorzystanie folii ploterowej wycinanej na ploterze. Niewątpliwie zaletą tego materiału jest jego trwałość i fakt, że nawet pod długim czasie zachowuje żywe kolory. Sprawdzi się więc do krótkotrwałych form reklamowych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Folia ploterowa wycinana jest na ploterze, a dzięki temu można uzyskać najlepszy efekt, a więc precyzje i dokładność w każdym szczególe. Wycinanie folii na ploterze pozwala na wykonanie nawet małych liter czy znaków, którymi potem można obkleić szybę samochodu, który chce się sprzedać. Oczywiście na tym zalety się nie kończą, bo wycinanie folii na ploterze pozwala też uniknąć zniekształceń wzoru czy znaków, a przy tym sprawia, że brzegi będą idealnie równe. Takie napisy można zastosować w różnych miejscach i do wielu celów. Wycinanie folii na ploterze sprawdzi się nie tylko w przypadku reklam, ale też do wykonania oznaczeń i to jednakowo w sferze prywatnej czy miejscu publicznym. Wycinane elementy na ploterze można wykorzystać nawet w miejscach, gdzie panują trudne warunki. Za ich pomocą możecie opisać nie tylko witryny, ale i sektory na parkingu czy wykonać punkty orientacyjne w wielkopowierzchniowych sklepach. Wybierając nasze usługi klient ma pewność, że wszystkie elementy będą wycięte z precyzją, co każdego nawet najmniejszego znaku. Wycinając folię na ploterze możemy przygotować każdy projekt z naciskiem na szczegół. Gwarantujemy więc pełne zadowolenie.

Rozwiązanie skrojone to Twoich potrzeb, czyli dlaczego warto postawić na nasze usługi?

W naszej pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie najlepszej jakości sprzęt jako jest ploter. Służymy też radą dotyczącą projektu. Pomożemy Ci także dopracować szczegóły, a dzięki temu efekt naszej pracy spełni Twoje oczekiwania. Folię ploterową wycinaną na ploterze możesz wykorzystać jako grafikę tylko na tablice czy banery reklamowe, ale też jako naklejki, które idealnie będą pasować na kształt opakowania danego produktu. Wszystkie elementy, które wyjdą spod prac naszego sprzętu cechuje odporność na różne warunki aplikacji, ale też świetne właściwości przylepne. Kropką nad „i” jest nasycenie kolorami, które są bardzo głębokie.

wycinanie na ploterze Opole

  • folia matowa
  • folia błyszcząca
  • folia w palecie barw ORACAL Economy Cal 641