Folia OWV (One Way Vision) z nadrukiem Opole

Folia One Way Vision (OWV), nazywana także dziurkowaną lub perforowaną, jest przeznaczona do wyklejania szyb. Folia OWV umożliwia zaprezentowanie grafiki, zachowując jednocześnie stały dostęp do światła dziennego.

Grafika wydrukowana na tego rodzaju folii jest widoczna od strony zewnętrznej, natomiast nie ogranicza widoczności osobom znajdującym się wewnątrz. Dzięki swojej półprzezroczystości idealnie nadaje się do oklejenia witryn sklepowych. Można ją również stosować do wyklejania szyb w pojazdach komunikacji miejskiej czy samochodowych.
Dodatkowe laminowanie gwarantuje, że wydruk będzie dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi.

Folia owv z nadrukiem – poznaj wszystkie cechy tego materiału

Na wszelkiego rodzaju powierzchniach szklanych, gdzie chce się umieścić reklamę warto zastosować folię OWV z nadrukiem. Dziurki na powierzchni folii nie mają więcej niż 2 mm średnicy. Są rozmieszczone w taki sposób, że zapewniają przenikanie światła w zakresie 40-50%. Folia owv z nadrukiem powinna być aplikowana na sucho. Przed przystąpieniem do klejenia na wybraną powierzchnię szklaną, należy ją odpowiednio przygotować, a zatem umyć, wysuszyć i odtłuścić przy pomocy odtłuszczacza rekomendowanego przez producenta folii. Samoprzylepność folii owv z nadrukiem gwarantuje, że montaż może być przeprowadzony szybko i bez komplikacji. Warto naklejać folię od lewej do prawej czy też od prawej do lewej stopniowo. Można dociskać ją wałkiem. Istotne znaczenie ma tutaj precyzja. Folia owv z nadrukiem jest lekko elastyczna, jednak przy aplikacji nie należy jej nadmiernie naprężać, jednocześnie trzeba dbać by reklama została przyklejona równo, bez widocznych wybrzuszeń. Ponieważ ze względu na perforację na takim materiale może gromadzić się wilgoć, kurz i inne zanieczyszczenia, rekomendowane jest laminowanie powierzchni folii. Dzięki temu zwiększa się też jej trwałość.

Folia one way vision z nadrukiem – szerokie spektrum zastosowania

W biurach, gdzie stosuje się szklane ścianki działowe i szklane drzwi można wykorzystać elementy reklamowe i autopromocyjne wykonane z folii one way vision z nadrukiem. Dzięki temu we wnętrzu można zapewnić też większe poczucie intymności, a jednocześnie w dalszym ciągu słońce może przenikać przez perforację. Oczywiście powszechne jest zastosowanie folii one way vision z nadrukiem na szybach samochodów ciężarowych. Kierowca nie ma ograniczonej widoczności, a jednocześnie firma może reklamować swoje usługi. Taką reklamę wykorzystują też chętnie firmy przewozowe. Usługę wydruku na folii owv rekomendujemy także w komunikacji miejskiej. Na folii można nadrukować w takim przypadku nie tylko reklamę, ale chociażby również rozkład jazdy i graficzne przedstawienie trasy. Reklamę można umieścić także na drzwiach prowadzących do lokalu usługowego czy sklepu. W ten sposób również można stworzyć reklamę, a jednocześnie dekorację witryny sklepowej. Sprawdzi się na oknach biurowców, tam, gdzie nie stosuje się rolet zewnętrznych.

folie OWV Opole

  • z płynnym laminatem lub bez laminatu
  • docinanie do formatu lub po obrysie