Druk plakatów Opole

To bardzo skuteczna i jednocześnie stosunkowo niedroga forma reklamy. Chcąc, aby plakat przyciągnął uwagę potencjalnego klienta, należy zadbać o profesjonalny, niebanalny projekt graficzny oraz o druk najwyższej jakości. Plakaty spełniają przede wszystkim funkcję informacyjną, ale mogą również zostać użyte jako przedstawienie oferty czy usług podczas różnych eventów – są szybkim i czytelnym źródłem przekazu wiadomości. Dobra grafika zapada w pamięć na długo – jest materiałem kojarzonym z wizerunkiem firmy. Dlatego warto postawić na druk plakatów oferowany przez nas. Gwarantujemy, że efekt przerośnie Państwa oczekiwania. Plakaty reklamowe na zamówienie wykonamy zgodnie z sugestiami klienta i jego projektem, choć chętnie doradzimy wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie.

Druk plakatów – jakość na najwyższym poziomie

Wykonujemy druk plakatów na papierze whiteback o gramaturze 130g/m2. Wydruki oferujemy w dowolnych wymiarach, do zastosowań zewnętrznych w maksymalnej szerokości 120 cm. Dla materiałów wewnętrznych proponujemy druk od formatu A3 do B1. Należy pamiętać, że plakaty reklamowe na zamówienie najczęściej wieszane są w sąsiedztwie innych – dlatego wybrany rozmiar nie może być zbyt mały, aby grafikę nie zginęła na tle pozostałych. Druk plakatów powinien przyciągać uwagę zaś sama jego technika zależy od przewidywanego nakładu oraz jakości, jaką chce się uzyskać.

W naszej drukarni w Opolu możemy zaproponować następujące technologie realizacji zleceń:
• druk cyfrowy – dzięki tej technice plakaty mogą być drukowane na różnych podłożach i we wszystkim formatach, jest to najpopularniejsza odmiana druku plakatów reklamowych,
• druk sitodrukowy – tę metodę poleca się stosować przy plakatach outdoorowych, które muszą być odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV,
• druk offsetowy – to najtańsza metoda, wykorzystywana głównie wtedy, gdy potrzebna jest duża ilość plakatów.

Plakaty – drukarnia Opole

Są to w głównej mierze materiały reklamowe informujące o nadchodzących wydarzeniach lub promujące konkretne usługi. Jednak ostatnio coraz częściej plakaty stosuje się jako dekorację wnętrza biura czy domu. Jest to dobry sposób na ożywienie pomieszczenia i zaaranżowanie go we własnym stylu. W zależności od swoich preferencji możecie Państwo wybrać dowolne zdjęcia oraz kolorystykę. Ogromny plakat przedstawiający najważniejsze wydarzenia z dzieciństwa domowników będzie idealnie wyglądał w salonie, a zdjęcia smakowitych posiłków sprawdzą się na kuchennej ścianie. Teraz nie trzeba poświęcać kilku dni na wymalowanie albo wytapetowanie pokoju dziecka – plakaty przedstawiające ulubione postacie z bajek na pewno przypadną maluchowi do gustu. Oferujemy druk plakatów w Opolu. Kolory, jakie można uzyskać na druku plakatów są żywe, ale można też postawić na stonowane barwy czy wręcz pastelowe kolory.

Od zawsze tradycyjnym sposobem wykorzystania plakatów była reklama. Jest to jeden z najstarszych jej nośników. Jego forma daje ogrom możliwości – rzucająca się w oczy grafika, chwytliwe hasło, zabawa słowem, ciekawe skojarzenia i można osiągnąć pełny sukces. Ten produkt nadal uważa się za szybki i efektywny sposób dotarcia do potencjalnego klienta – przy niskim nakładzie finansowym. Dziś najczęściej zauważanymi plakatami są te promujące wydarzenia kulturalne oraz przedstawiające programy wyborcze.

Plakaty reklamowe na zamówienie sprawdzą się także do reklamy towarów. Są pozytywnie ocenianą formą reklamy, która nie jest nachalna.

Nasza drukarnia zawsze gwarantuje najwyższą jakość druku. Chętnie przygotujemy także przykładowy projekt. Zapewniamy, że powierzone zadanie wypełnimy z największą starannością i dbałością o szczegóły.

plakaty Opole

  • papier White Back 130 g
  • docięty na wymiar