Canvas do druku Opole

Canvas jest płótnem do druku reprodukcji oraz zdjęć, bardzo często jest wykorzystywany w malarstwie, a to ze względu na jego naturalny wygląd. U nas znalazł zastosowanie jako materiał do wydruku. Sprawia, że Twoje zdjęcia będą wyglądać na oryginalne portrety prosto z rąk artysty.
Wszystko, co musisz zrobić to wybrać i przesłać nam zdjęcie, a nasza drukarnia wydrukuje je dla Ciebie w świetnej jakości!

Canvas do druku – Twoje zdjęcie niczym malarskie dzieło

Wiele osób stawia na osobiste dekoracje w postaci zdjęć w salonie, czy sypialni. Dlaczego warto wybrać Canvas do druku? Przede wszystkim można uzyskać efekt obrazu prezentującego się niemal jak obraz olejny na płótnie. Jeżeli zawsze marzyłeś o tym, by zlecić artyście autoportret czy rodzinny portret, to możesz go uzyskać szybko i bez wysiłku, wystarczy, że wykonasz samodzielnie lub z pomocą fotografa sesję, a drukarnia LR Print Solutions zajmie się resztą. Możesz wybrać wersję z laminowaniem lub bez. Warto wiedzieć, że Canvas to płótno, które powstaje z włókien bawełnianych bądź poliestrowych albo mieszanki obydwu rodzajów włókien i doskonale imituje naturalne płótno. Jeżeli kiedykolwiek miałeś okazję zobaczenia dzieł malarskich w galerii sztuki to wiesz, że portrety na płótnie często prezentują się niczym zdjęcia. Ty ten efekt możesz uzyskać znaczenie taniej, decydując się na Canvas do druku. Co więcej, Canvas jest odporny na wilgoć i promieniowanie UV, zatem wydruki pozostaną wyraziste przez lata.

Canvas – materiał do druku także reklamowego

Canvas jest materiałem do druku, który charakteryzuje wysoka chłonność atramentów. To pozwala na uzyskanie głębokiego nasycenia kolorów, a także znakomitej jakości szczegółów. Co ważne takich obrazów nie trzeba oprawiać, gdyż Canvas może być naciągnięty na krośnie malarskim, a ponadto zadrukowane mogą być nawet krawędzie. Werniksowanie Canvas zapewnia odporność wydruku na niekorzystne warunki, czyli promieniowanie słoneczne i wilgoć. Canvas jako materiał do druku sprawdza się zatem znakomicie. Co bardzo istotne odpowiednie zabezpieczenie płótna Canvas zapewnia również jego niepalność. Canvas – materiał do druku sprawdzi się nie tylko do celów dekoracyjnych, ale również reklamowych. Na takim płótnie można wydrukować zdjęcia, którymi ozdobi się pracownię fotograficzną czy atelier projektanta albo pracownię architekta. Oczywiście sprawdzi się jako materiał reklamowy nie tylko w branżach związanych ze sztuką. Może być dekoracją sali restauracyjnej, bankietowej, ale i konferencyjnej. Wydruki na płótnie Canvas w Opolu mogą mieć charakter wyjątkowych plakatów motywacyjnych w formie obrazów.

Wydruki na płótnie Canvas w Opolu – przygotuj projekt a my zajmiemy się resztą

W naszej drukarni LR Print Solutions wykonujemy wysokiej jakości wydruki reklamowe, dekoracyjne, a wydruki na płótnie Canvas cechują się ogromną szczegółowością. Wystarczy, że przygotujesz projekt, a my zajmiemy się jego wykonaniem. Jeśli masz z nim problem, to zawsze możemy posłużyć radą zważywszy na nasze duże doświadczenie i współpracę z firmami z wielu branż. Oczywiście wydruki przygotujemy też na indywidualne zamówienie, bo zdjęcie na płótnie może być świetnym prezentem na różne okazje.

obrazy canvas Opole

  • Canvas 30 x 40 cm
  • Canvas 40 x 60 cm
  • Canvas 60 x 80 cm