Roll Up 2017-05-31T12:30:19+00:00

Project Description

ROLL UP

Roll up to jeden z najpopularniejszych nośników reklamowych. Jest bardzo częstym elementem wyposażenia stoiska targowego. Ustawiony przy alejce zaprasza gości do odwiedzenia ekspozycji wystawienniczej lub informuje o profilu działalności firmy. Może stanowić również ważny element wizualny, pod warunkiem, że projekt graficzny jest atrakcyjny i dobrze przemyślany. Roll up to również idealny nośnik wykorzystywany podczas konferencji, różnego rodzaju eventów i akcji promocyjnych. Nie zawsze mamy możliwość, aby w pełni zaprezentować reklamowany przez nas produkt lub usługę, ze względu na ograniczoną przestrzeń. W takich sytuacjach roll up to najlepsze rozwiązanie. Wystarczy dobrze skonstruowany przekaz graficzny, kilka ulotek oraz sprawny promotor, aby przeprowadzić skuteczną akcję marketingową. Warto pamiętać, iż roll up to nie tylko narzędzie stosowane przy okazji jednorazowych promocji, ale również stały element wyposażenia salonów piękności, gabinetów lekarskich, sklepów z niestandardowym asortymentem. Wówczas pełni on głównie funkcję informacyjną, prezentując zakres usług lub precyzując charakter działalności.

Roll up jako przenośna powierzchnia reklamowa, jest niezwykle poręczny, dlatego może być wykorzystywany do przeróżnych sytuacjach. Ostatnio coraz częściej tego typu nośniki reklamowe goszczą na imprezach okolicznościowych. Z nadrukowanym wizerunkiem Pary Młodej, ustawiony przed wejściem do restauracji, nawiguje i wita gości weselnych. Na kinderbalu czy balu sylwestrowym dopełnia wystrój sali, stanowiąc swego rodzaju dekorację.

Roll up jest również bardzo szybki i prosty w montażu. W naszej ofercie mamy następujące formaty do wyboru: 200 x 85 cm, 200 x 100 cm oraz 200 x 120 cm.

Roll up składa się z:

  • aluminiowej kasety podpartej dwoma nóżkami,
  • listwy zaciskowej górnej,
  • słupka aluminiowego podpierającego listwę zaciskową, która „wyciąga” wydruk z kasety i odpowiednio go napina,
  • pokrowca z rączką, do którego można schować roll up i w prosty sposób przetransportować,
  • wysokiej jakości wydruku na dedykowanym, nieprześwitującym materiale.

  • Roll-up 85 x 200 cm
  • Roll-up 100 x 200 cm
  • Roll-up 120 x 200 cm
  • Kaseta Standard lub Premium